ImproVe - workshop improvizace - Magdalena Vokáčová

ImproVe – workshop improvizace

_MG_0009
termíny pro rok 2018

pro vás právě připravujeme

a brzy je zveřejníme

Přijďte si s námi hrát, smát se, prožít radost z objevování sebe sama, vztahu k sobě i k ostatním. S lehkostí, humorem a nadhledem.

Nebudeme se nořit do svých hlubin a svých smutků, ale naopak budeme ze svého nitra světu odhalovat svou tvář bez masky, svou vnitřní radost a hravost, budeme se učit být sám sebou, naslouchat svému tělu, svým pohybům i výrazům ve tváři. Budeme skrze interakce s druhými poznávat své já a procvičíme si, jak vystupovat a komunikovat v nejrůznějších situacích, vyjádřit se, naslouchat a ukázat svou pravou tvář:)

Na intenzivním jednodenním workshopu si procvičíme také kreativitu a herecké improvizace, práci se vztah i s energií, budeme improvizovat, trénovat krátké scény, vytvářet příběhy a budeme pracovat s maskami, které ve svém životě nosíme. Budeme si hrát s tím, jak (si) hrát. Naučíte se spolehnout na sebe a své tělo i ve chvílích, na které se nemůžete připravit. Získáte tak větší sebevědomí a výrazně zapojíte řeč těla. Při práci využijeme metody story tellingu, long form impro, Čechovovu hereckou metodu či herecké rozcvičky.

Co Vám workshop ImproVe přinese?

  • naučíte se pracovat se svým tělem – rozumět jeho řeči, vnímat ho a naslouchat mu
  • naučíte se číst v řeči těla druhých a naslouchat druhým, zlepšíte komunikaci s druhými
  • naleznete nový pohled na vztah k sobě i k ostatním skrze sebevyjádření
  • naučíte se lépe vyjádřit, projevit, naslouchat, zvýší se vaše sebevědomí (sebe uvědomění)
  • procvičíte a rozvinete svou kreativitu
  • zlepšíte si schopnost vidět a využít příležitosti, překonávat zábrany, expresivně se vyjádřit
  • procvičíte si vystupování před neznámými lidmi
  • naučíte se být tady a teď a pracovat s vlastními emocemi

 

DÉLKA WORKSHOPU: celodenní workshop probíhá vždy v čase od 9:30 do 16:30

TERMÍN: nový termín workshopu pro vás právě připravujeme

CENA: 2000 Kč

Cena workshopu je po uhrazení nevratná. A protože i Magdalena je jenom člověk, vyhrazuje si právo na změnu termínu ve výjimečných situacích:)

Co si odnesli z workshopu účastníci? Jejich reference:

Jsem moc ráda, že jsem tady mohla být. Děkuji. Bojovala jsem zde s mnoha ze svých strachů např.: vystoupit, nějak se projevit, ukázat se… Zjistila jsem, že to vůbec není tak špatné, že je fajn to zase najít, takže děkuji. Výrazně se mi zde zvýšila hybnost mé úrazové nohy, zjistila jsem, že jí mohu zase věřit. Během přestávek zde jsem vyřizovala telefony, do kterých se mi nechtělo a které jsem odkládala přičemž jsem zjistila, že se u toho cítím dobře a že mi to nevadí.

Květa

Já jsem se na workshop přišel pobavit a musím říct, že místo nějakého povrchního pobavení mi to otevřelo pár věcí, z čehož jsem byl včera trochu rozsekaný. Dnes už to bylo, řekněme od oběda, trošku lepší. Znám Jana před zrcadlem a překvapilo mě strašně, že jsem ho tady neviděl a čekal jsem, že to pro mě bude normální, jednoduché… a ono ne, nezahlédl jsem ho tady a zajímalo by mě, proč to tak je a kdy jsem schopný ho objevit takhle před lidmi. Děkuji.

Jan

Chtěla bych poděkovat Magdaleně a celému týmu a všem účastníkům, že jsme se tady společně potkali. Co se týče masky, tak si myslím, že každý člověk má nějaký druh masky a mně se tady dneska podařilo tu masku nějak zlidštit. Cítím, že člověk nemůže nechávat pořád volný průběh emocím – nemohu být neustále naštvaná, nešťastná nebo šťastná, když se to nehodí, takže pro mě to bylo velké uvolnění. Nejvíc se mi líbil ten vnitřní tanec, když člověk dělá tato cvičení, tak pustí všechno to, co se mu nahromadilo a čeho neví, jak se zbavit. Vnitřní tanec mni pomohl, za ty dva dny to byla dobrá tečka. Ten ventil člověk občas strašně těžko hledá. Děkuji.

Pavla

Já jsem si sem přišla hrát a zjistila jsem (již při autentických dialozích), že všechna ta cvičení, co jsme zde dělali, jsou použitelná pro praktický život. Moc se mi líbí, že to všechno souvisí s tím, jak potom komunikujeme s lidmi okolo sebe a fungujeme v reálném životě.

Irena

Já jsem se sem přišel hledat a vlastně jsem zde našel to, že se dokážu úplně skvěle bavit. Zjistil jsem, že se dokážu tak hezky pustit. Hledal jsem nějakou křižovatku nebo jsem si spíš připadal, že jsem na křižovatce. No a teď si z ní jenom tak někam vytančím, takže jsem z toho nadšený. Děkuju.

Michal