Workshopy & výcviky s Magdalenou naživo - Magdalena Vokáčová

Workshopy & výcviky s Magdalenou naživo

výcvik Koučink jako umění

Výcvik koučů přináší koučovací metody a techniky ze všech nejvýznamnějších směrů. Forma výuky je interaktivní, hravá, využívá praktické ukázky, cvičení, skupinovou dynamiku, supervizi, divadelní techniky, práci s tělem i hlasem.

Začátek 9-ti měsíčního výcviku
24. května 2018

Zjistit víc

Workshop Tvůrčí psaní

Během podvečerního workshopu zjistíte, jak psát vlastní blog, články, texty a propagační materiály, jak vytvářet nadpisy textů, jak objevit inspiraci, jak se pustit do psaní a mít z něho radost

Nejbližší termín
15. března 2018

Zjistit víc

Autentické dialogy

Praktický čtyřdenní výcvik je zaměřený na sebevědomí a transformaci osobnosti skrze improvizaci a práci s divadelní maskou. V bezpečí skupiny si užijeme možnost svobodně být sami sebou s cílem vyjádřit navenek naši vnitřní autenticitu, hravost i jedinečnost.

Nejbližší termín
12. – 15. července 2018

Zjistit víc

Supervize koučů

Smyslem profesního setkání koučů je výměna zkušeností z praxe mezi kouči, získání zpětné vazby na vaše koučování, dodání motivace, povzbuzení, zvýšení odbornosti koučů, vyzkoušení Bálintovské skupiny.

Nejbližší termín
16. února 2018

Zjistit víc

Workshop Improvizace

Na improvizačním workshopu budeme poznávat sami sebe skz herecké improvizace, interakci s druhými, budeme se učit vyjádřit, pracovat se svým tělem, emocemi, komunikovat i naslouchat.

Nejbližší termín
právě připravujeme termíny na rok 2017

Zjistit víc