Workshopy & výcviky s Magdalenou naživo - Magdalena Vokáčová

Workshopy & výcviky s Magdalenou naživo

výcvik Koučink jako umění

Výcvik koučů přináší koučovací metody a techniky ze všech nejvýznamnějších směrů. Forma výuky je interaktivní, hravá, využívá praktické ukázky, cvičení, skupinovou dynamiku, supervizi, divadelní techniky, práci s tělem i hlasem.

Začátek 9-ti měsíčního výcviku
7. listopadu 2019

Zjistit víc

Workshop Prezentační gramotnost

V tomto kurzu budeme pracovat zejména na zapojení řeči těla, použití hlasu, a využití tzv. jevištní energie, se kterou se pracuje v herectví.
Naučíte se, jak se připravit na veřejné vystoupení, jak navázat kontakt s publikem a jak udržovat komunikaci po celou dobu vašeho vystoupení.

Nejbližší termín
8. března 2019

Zjistit víc

Workshop Umění přesvědčit

Na workshopu umění přesvědčit se dozvíte, čím jste jako řečník výjimečný, jedinečný a na čem ve svém projevu můžete stavět. Naučíte se své zaujetí pro věc přenést na druhé pomocí práce s emocemi a hlasem. Přesně zjistíte, ve kterých momentech jste pro publikum zajímaví a budete to umět použít. Cílem workshopu je, že si prezentaci budete umět nejen kvalitně připravit, ale také se naučíte, jak si vlastní projev užít a dokázat posluchače strhnout.

Nejbližší termín
10. května 2019

Zjistit víc

Workshop Tvůrčí psaní

Během podvečerního workshopu zjistíte, jak psát vlastní blog, články, texty a propagační materiály, jak vytvářet nadpisy textů, jak objevit inspiraci, jak se pustit do psaní a mít z něho radost

Nejbližší termín
nový termín brzy zveřejníme

Zjistit víc

Autentické dialogy

Praktický čtyřdenní výcvik je zaměřený na sebevědomí a transformaci osobnosti skrze improvizaci a práci s divadelní maskou. V bezpečí skupiny si užijeme možnost svobodně být sami sebou s cílem vyjádřit navenek naši vnitřní autenticitu, hravost i jedinečnost.

Nejbližší termín
25. – 28. duben 2019

Zjistit víc

Supervize koučů

Smyslem profesního setkání koučů je výměna zkušeností z praxe mezi kouči, získání zpětné vazby na vaše koučování, dodání motivace, povzbuzení, zvýšení odbornosti koučů, vyzkoušení Bálintovské skupiny.

Nejbližší termín
15. března 2019

Zjistit víc