Autentické dialogy - Magdalena Vokáčová

Autentické dialogy

vztahyKvalita vztahů Vyplnit přihlášku

Těšíme se na listopadové setkání na objevném čtyřdenním tréninku

 

 

Proč Autentické dialogy?

Dialogy jsou můj nejstarší trénink. Zhodnocuji v něm nyní již osmnáct let zkušeností s tím, jak úzce souvisí naše schopnost soustředit se a naslouchat s dovedností prezentovat na veřejnosti. Za osmnáct let jsem jako mentor a kouč provedla stovky klientů prezentačními dovednostmi, ať už formou školení nebo osobního koučování. V tréninku Autentické dialogy propojuji metodu koučování s hereckými a arteterapeutickými cvičeními.

K čemu je dobré trénovat pozornost, soustředění a sebeuvědomění? Způsob, jakým používáme svoji pozornost, určuje, jaké možnosti a příležitosti kolem sebe (sami u sebe, ve vztazích, v práci i např. v politice) vidíme.

Cílem tréninku je, abyste dokázali to, jak zajímaví jste uvnitř, vyjádřit také na venek. Autenticita, jinými slovy dovednost být sám sebou tady a teď, je totiž klíčem k našemu charismatu.

Co se naučíte?

Praktický čtyřdenní trénink navýší vaši pozornost (attention), všímavost (mindfullnes) a dovednost soustředit se. Zjistíte, jak úzce souvisí schopnost naslouchat s uměním prezentace a vystupováním na veřejnosti. Díky trénování pozornosti a dovednosti naslouchat se rapidně zvýší vaše sebevědomísebeuvědomění (self-awareness), které pak umožňuje zároveň sebeřízení (self-management). Pokud trénujete empatii a sebeuvědomění, dá se říci, že přímo pracujete na své emoční inteligenci.

Technicky vyspělý svět, který poskytuje informační bohatství, ochuzuje naši schopnost pozorně se soustředit. V tréninku Dialogy budete trénovat celkem tři druhy pozornosti:

  • Pozornost k vám samým, to znamená k vašim nápadům, intuici, vnitřnímu životu, hodnotám. V praxi tím zlepšíte vlastní schopnost rozhodovat se. Tento druh pozornosti můžete chápat jako kormidlo, které vám určuje směr.
  • Soustředění na druhé vám zase dokáže výrazně vylepšit osobní i pracovní vztahy, schopnost vést tým a veřejně prezentovat. Tuto pozornost můžeme přirovnat k posádce, bez které se nikam nedostanete.
  • Pozornost k širším souvislostem, k většímu celku pak souvisí s naším vnímáním ekonomických, politických a ekologických souvislostí. Tuto pozornost si můžete představit jako mapu. Všechny uvedené druhy pozornosti potřebujeme pro přežití.

Skrze hru a radost z ní budete poznávat své možnosti, limity, napojení na vaše hlubší já, budete mít možnost prozkoumat všechny své role a masky. V bezpečí skupiny si užijete možnost svobodně být sami sebou.

 

Trénink všímavosti, komunikace, kreativity a spontánnosti probíhá ve čtyřdenním bloku 

KDY: 21. – 24. listopadu 2019, v čase 9:00 – 18:00 

KDE: v prostorách Etno Světa, Legerova 1832/40, Praha 2 

CENA: 16 000 Kč, lze platit ve 2 splátkách

Tento trénink je pořádán společností EUROFORIA s.r.o.

 

PS: protože i Magdalena je jenom člověk, vyhrazuje si právo na změnu termínu ve výjimečných situacích:)

Podívejte si, co si odnesli z výcviku minulí účastníci:

Autentické Dialogy mě příjemně překvapily i posunuly. Přišel jsme vybaven zkušenostmi z různých kurzů komunikace, managementu, leadershipu i osobního rozvoje, vystupování na velkým mítincích i trochu v televizi. Říkal jsme si co se asi můžu naučit nového? A dalo mi to opravdu hodně! Kromě toho, že jsem se výborně bavil i odvázal a poznal spoustu zajímavých lidí, jsem se hodně posunul v komunikaci v profesním i soukromém životě. Dialogy mi přidaly hodně odvahy v přímosti i pozitivní otevřenosti, se kterou dnes do situací vstupuji a je mi v nich mnohem lépe.

Ing. Jiří Husák
Ředitel Somfy pro ČR a SR, předseda představenstva Sdružení výrobců stínicí techniky (SVST)
Finalista soutěže manažer roku 2013

Výcvik autentické dialogy bol pre mna najma o inspiracii a motivacii k sebapoznaniu a sebaobjavovaniu. Dakujem Magde a jej timu a vycvik vrelo odporucam vsetkym, ktori sa venuju rozvoju ludi, no hladaju cas na rozvoj seba samych – autenticky, uprimne a bez masky.

Silvia Orosová

Trénink Autentické dialogy, který jsem navštěvovala, je ten nejzábavnější, nejpřínosnější, nejniternější, nejobjevnější, nejradostnější. Děkuji!

Helena Podskalská

Napsat jen děkuji a říct, že mi výcvik totálně změnil život, mi přijde jako suché konstatování faktu.

Mgr. Ivana Svobodová

Vzpomínám na tvé autentické dialogy, aplikuji je do života a je hned líp.

Jana Šimáková

Magdalena umožňuje a přímo povzbuzuje účastníky posunout se za hranice komfortní zóny, což nám dává příležitost poznat vlastní možnosti. Děje se tak v bezpečném prostředí skupiny.

Eduard Bermann
performance kouč, ředitel nákupu Danone

Výcvik Autentické dialogy s Magdalenou Vokáčovou byl inspirativním zážitkem, který nás nenásilnou a hravou formou vedl k překonávání vnitřních bariér a rozšiřování expresivního repertoáru.

Lic. Matej Hochel, Ph.D.
Creative coaching

Vyplnit přihlášku