E-shop

Ponoř se zdarma do hluboké meditace nebo do Zakázané učebnice koučování… Můžeš také vyzkoušet koučování sebe sama s kartami Carpe Diem.

E-shop

Jsi kouč, zajímá tě psychologie nebo prostě hledáš inspiraci pro svůj osobní rozvoj?

Ponoř se zdarma do hluboké meditace nebo do Zakázané učebnice koučování… Můžeš také vyzkoušet koučování sebe sama s kartami Carpe Diem.

Zakázané lásky

Jak se stane z motýlků v břiše slizká noční můra? Jak to, že se sen o lásce tak snadno promění v emoční masakr často několika lidí najednou? Kniha pro kohokoliv, kdo nevěrou prošel či jí prochází, nebo kdo se s ní setkal ve své blízkosti. (Čili vlastně pro každého. Ale pššššt! Neříkejme to nahlas.)

Sebekoučovací karty Carpe Diem

Karty nelžou, jsou totiž obrazem našeho podvědomí. Kladou otázky,  které Tě navedou na odpovědi, které máš v sobě. Učí Tě myslet jinak, vidět celek a mít nadhled.

Zakázaná učebnice koučování

Knihu jsem psala formou příběhu s dávkou humoru, přesto v ní najdeš použitelná cvičení, metody a ukázky koučování. Je čtením pro kouče i nekouče. Tvořila jsem ji jako inspiraci pro všechny, kteří hledají cestu ke smysluplnému životu.

Meditace vnitřní dítě

Meditace slouží k tomu, abyste účinně poléčili zranění minulosti, která by vám mohla bránit ve spokojené přítomnosti a naplněné budoucnosti.

Balíček Meditace 4 živlů

Oheň, Vzduch, Voda, Země. Pravidelným cvičením meditace získáš pocit hluboké spokojenosti a vnitřního bohatství.

NOVINKA: Meditace Vnitřní dítě

Meditace slouží k tomu, abyste účinně poléčili zranění minulosti, která by vám mohla bránit ve spokojené přítomnosti a naplněné budoucnosti. Cílem je, abyste navýšili vnitřní klid a ukotvili své sebevědomí.

O MEDITACI

NOVINKA: Meditace Vnitřní dítě

Meditace slouží k tomu, abyste účinně poléčili zranění minulosti, která by vám mohla bránit ve spokojené přítomnosti

a naplněné budoucnosti. Cílem je, abyste navýšili vnitřní klid a ukotvili své sebevědomí.

O MEDITACI

Chceš odebírat novinky na svůj e-mail?

Zadej svůj e-mail a nic už ti neuteče.