Workshopy & výcviky s Magdalenou naživo - Magdalena Vokáčová

Workshopy & výcviky s Magdalenou naživo

výcvik Koučink jako umění

Výcvik koučů přináší koučovací metody a techniky ze všech nejvýznamnějších směrů. Forma výuky je interaktivní, hravá, využívá praktické ukázky, cvičení, skupinovou dynamiku, supervizi, divadelní techniky, práci s tělem i hlasem.

Začátek 9-ti měsíčního výcviku
17. – 18. září 2020 

Zjistit víc

Workshop Prezentační gramotnost

V tomto kurzu budeme pracovat zejména na zapojení řeči těla, použití hlasu, a využití tzv. jevištní energie, se kterou se pracuje v herectví.
Naučíte se, jak se připravit na veřejné vystoupení, jak navázat kontakt s publikem a jak udržovat komunikaci po celou dobu vašeho vystoupení.

Nejbližší termín
21. února 2020 

Zjistit víc

Workshop Carpe Diem

V rámci workshopu se s Vámi podělím o mé nejoblíbenější způsoby využití karet. Cílem je, abyste si odnesli praktické informace, rady a tipy, jak s kartami co nejlépe pracovat a využít tak jejich potenciál na maximum. Mnohé hry s kartami si hned na místě vyzkoušíte.

Nejbližší termín
28. března 2020

Zjistit víc

Workshop Tvůrčí psaní

Během podvečerního workshopu zjistíte, jak psát vlastní blog, články, texty a propagační materiály, jak vytvářet nadpisy textů, jak objevit inspiraci, jak se pustit do psaní a mít z něho radost

Nejbližší termín
nový termín brzy zveřejníme

Zjistit víc

Supervize koučů

Smyslem profesního setkání koučů je výměna zkušeností z praxe mezi kouči, získání zpětné vazby na vaše koučování, dodání motivace, povzbuzení, zvýšení odbornosti koučů, vyzkoušení Bálintovské skupiny.

Nejbližší termín
nový termín brzy zveřejníme

Zjistit víc