Sebekoučovací karty Carpe Diem - Magdalena Vokáčová

Sebekoučovací karty Carpe Diem

Sebekoučovací karty

Carpe Diem

Karty Carpe Diem otevírají cestu k sebeuvědomění a učí vás, jak si naplno užívat života.

Z psychologů, kteří úspěšně užívali výklad karet v rámci rozvoje osobnosti, je asi nejznámější C. G. Jung. Věřím, že každý z nás je největším odborníkem na sebe sama. Potřebujeme se pouze zastavit a vrátit se k sobě. Karty Carpe Diem jsem vytvořila, aby Vám zprostředkovaly toto zastavení.

Sebekoučovací karty Carpe Diem vznikaly jedenáct let. Otázky na kartách jsou výsledkem více než pěti tisíc hodin s mými klienty, fotografie jsem nafotila na pracovních cestách. Citáty na kartách jsou jako moji dobří přátelé. Inspirují mě a ráda se k nim vracím.

Pochopila jsem, že člověk může procestovat celý svět, vylézt až na vrcholky hor, potápět se do hlubin oceánů, a přitom neobjevit sebe, své nitro. Karty jsem vytvořila proto, aby Vám sloužily k hlubšímu pochopení sebe i druhých, abyste měli se sebou i s ostatními soucit, abyste dokázali smysluplně žít a naplno užívat života. Aby každý den Vašeho života stál za to!

S láskou, Magdalena Vokáčová


CHCI SI OBJEDNAT KARTY

Magdalena VokáčováKarty Carpe Diem jsem vytvořila s přáním, aby Vám poskytly toto zastavení a potřebný nadhled. Kéž jsou karty pro Vás příjemným průvodcem Vaší vnitřní krajinou. Upřímně Vám přeji, abyste prožili smysluplný život v duchu „Carpe Diem“.

Magdalena Vokáčová
autorka knihy, kouč a trenérka koučů

Na co se můžete těšit v balíčku?

  • 56 koučovacích karet
  • karta pravidla hry
  • překvapení – ručně psaný dopis autorky


CHCI SI OBJEDNAT KARTY

Zavřít