O Magdaleně Vokáčové - Magdalena Vokáčová

O Magdaleně Vokáčové

V honbě za pochopením světa a vzděláním jsem procestovala více než šedesát zemí, abych zjistila, že pro opravdové vzdělání se potřebuji vypravit do sebe:-)

Mojí schopností je nahlédnout pod povrch věcí. Dokážu rozpoznat a propojit nečekané souvislosti. Vidím možnosti člověka, o kterých zatím on sám neví. Jsem vnímavý pozorovatel, umím situace přesně pojmenovat. Ve své práci propojuji umění a osobní rozvoj. Baví mě spojovat zdánlivě nespojitelné – spiritualitu, humor, krásu, provokaci a luxus.

Mou vášní je koučování, ráda Vám pomohu objevit Vaše možnosti na osobním koučovacím sezení se mnou a vypravit se za sebeuvědoměním a sebepoznáním na některém z mých workshopů a výcviků, které pro Vás pořádám.

Moje vzdělání a zkušenosti

Divadelní akademie múzických umění

Výcviky v koučování, tréninky, terapeutické workshopy (ČR, UK, D, USA, BRA)

Metody: dialogické jednání, psychologické koučování, drama terapie, psycho drama, body terapie, transakční analýza, systemická komunikace, konstelace, arte terapie, šamanské techniky a rituály

Umělecké dílny a semináře (ČR, USA, UK, D, BRA)

Metody: Herecká improvizace, Stanislavského herecká metoda, Meisnerova herecká metoda, Divadlo utlačovaných (Theater oppressed), práce s divadelní maskou, psaní scénářů, vyprávění příběhu, autorské psaní

Dvanáct let práce pro korporace např.: Hewlett-Packard, Panasonic, Nestlé, ExxonMobil, Delvita, Danone, Česká spořitelna, Slovenská spořitelna, Raiffeisenbank, GE Money Bank, Česká pojišťovna, KPMG, Esselte, T-Mobile, Telefonica O2, Somfy a další.

"Magdalena patří k lidem, pro které je koučovací styl přirozeností. Významně jej obohacuje svou hravostí a citlivostí. Magdalena na sobě stále pracuje a hledá další inspirace, které s nadšením předává dál. Autentický zájem a radost z neopakovatelného setkání se tak stává uměleckým dílem svého druhu. Proto ji jako kouče jednoznačně doporučuji."

MUDr. Mgr. Radvan Bahbouh PhD. QED Group

"Udržuje klienta v pozornosti, klade otázky burcující mysl, uklidňuje a vede, podpoří a povzbudí, vede k zamyšlení a sebepoznání, motivuje k pokroku, dovede vás k nadhledu a rozesměje…"

Ing. Karel Pistulka, MBA Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.

"Koučink s Magdalenou mi změnil život radikálním způsobem. Pomohl mi ,,vydolovat” z nejniternějších částí sebe sama můj talent a objevit, kdo opravdu jsem. Našla jsem odvahu a motivaci realizovat můj životní sen, mé poslání…"

Mgr. Monika Trčková ředitelka Chanel ČR

"Magdalenu doporučuji jako kouče s velkou teoretickou erudicí, zkušeností, perfektní přípravou a s obrovskou dávkou empatie a opravdového zájmu o klienta jako člověka."

Ing. Martin Kula Vice president Esselte Europe