Workshop Carpe Diem - Magdalena Vokáčová

Workshop Carpe Diem

Koučink jako umění

Těšíme se na viděnou 28. ledna 2021

Jste vlastníkem Carpe Diem karet a chcete vědět, jak z nich získat absolutní maximum? Zajímá Vás, kdy a jak je nejlepší použít Carpe Diem karty? Chcete získat tipy, jak můžete skrze karty pracovat s klienty od mateřské školy, až po seniory? Víte, jak pracovat s kartami v rámci koučovacího a terapeutického procesu? Zajímá Vás, jak využít karty pro sebe jako základ osobní psychohygieny?

Připravila jsem pro Vás Carpe Diem workshop, kde se dozvíte:

  1. Jak nejlépe využít karty v procesu sebekoučování?
  2. Jak funkčně pracovat s kartami v rámci profesionální terapie a koučování?
  3. Jak se liší použití karet podle cílové skupiny účastníků? (děti, teenageři, dospělí, senioři)

V rámci workshopu se s Vámi podělím o mé nejoblíbenější způsoby využití karet. Cílem je, abyste si odnesli praktické informace. Mnohé hry s kartami si hned na místě vyzkoušíte.

KDY: čtvrtek 28. ledna, v čase 9:30 – 14:00 
KDE: v Praze 1 na Ovocném trhu CENA: 2 500 Kč

Počet míst ve skupině je limitován. Maximální počet osob je 15. Proto neotálejte a přihlaste se.:) Tento trénink je pořádán společností EUROFORIA s.r.o. Vstupné je po uhrazení nevratné. V závažných případech je možné domluvit účast na dalším termínu. PS: protože i Magdalena je jenom člověk, vyhrazuje si právo na změnu termínu ve výjimečných situacích.:)

Teď je to jen na Vás – zde vyplňte přihlášku

„Dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má Odběratel právo využít mimosoudního řešení sporu s Dodavatelem u České obchodní inspekce (www.coi.cz)“.