Workshop Prezentační workshop …aby vaše prezentace byla uměleckým dílem… - Magdalena Vokáčová

Workshop Prezentační workshop …aby vaše prezentace byla uměleckým dílem…

Nový termín brzy zveřejníme 
VYPRODÁNO 

Proč je prezentace náročná disciplína?

Cítíte někdy obavy z veřejného vystoupení? Nejste v tom sami. Strach z vystoupení před publikem patří mezi nejrozšířenější lidské strachy. Obavám z vystupování můžete předejít odborným tréninkem. Připravila jsem pro vás workshop Prezentační gramotnost. Pokud umění vnímám jako schopnost nebo dovednost srozumitelně vyjádřit můj vnitřní obsah, pak je prezentace rozhodně uměním.

Workshop Prezentační gramotnost

,,Básníkem se člověk rodí, řečníkem se stává.“ Starověké přísloví

Obdivujete světové řečníky, ale sami se zatím neumíte přirozeně postavit před publikum? Nevíte přesně, jakým způsobem se na vystoupení připravit, aby vás samotné bavilo?
Potom jsem právě pro vás připravila kurz prezentační gramotnost. V tomto kurzu budeme pracovat zejména na zapojení řeči těla, použití hlasu, a využití tzv. jevištní energie, se kterou se pracuje v herectví. Celkově se rozhýbáte k tomu, aby váš projev měl hlavu a patu a aby měl potřebnou sílu, která dá vaší prezentaci srozumitelnost. Naučíte se, jak se připravit na veřejné vystoupení, jak navázat kontakt s publikem a jak udržovat komunikaci po celou dobu vašeho vystoupení.

Tento kurz je základním minimem pro každého, kdo vystupuje před lidmi. Součástí workshopu je také video trénink, který vám poskytne zpětnou vazbu. Zaujmout publikum a udržet si jeho pozornost je úplný základ. Můžete být vynikající odborník, pokud však nedokážete navázat kontakt s publikem, velmi těžko budete moci svoji práci prezentovat druhým.

Co se na workshopu naučíte?

  • Představit se tak, aby si vás druzí zapamatovali.
  • Odnesete si konkrétní tipy, jak zvládnout trému.
  • Dozvíte se, jak před publikem začít, jak vytvořit dobrý dojem, získat si autoritu a respekt.
  • Budete si umět připravit a strukturovat prezentaci tak, aby vás bavila.
  • Získáte zpětnou vazbu na vaši prezentaci.
  • Procvičíte se v řeči těla.
  • Získáte tipy k práci s hlasem.
  • Inspirujete se pro interakci s publikem.
  • Dozvíte se, jak řešit obtížné situace během prezentace.

Počet míst je limitován. Maximální počet osob je 10.

KDY: nový termín práve připravujeme 

KDE: v Praze 1 na Ovocném trhu 

CENA: 4500 Kč

Tento trénink je pořádán společností EUROFORIA s.r.o.

Vstupné je po uhrazení nevratné. V závažných případech je možné domluvit účast na dalším termínu.

Reference

Spolupráce s Magdalenou Vokáčovou je pro mě výzva, inspirace a krásný dar. Dokáže výjimečným způsobem spojit vysoce odborný přístup s citlivostí, vnímavostí a hlubokým nehraným zájmem o člověka. Při nalézání řešení jednoho problému mi dokázala pomoci zcela přirozeně s mnoha dalšími. Je velkým přínosem pro můj pracovní i osobní život.

Daniela Zemanová
prezidentka Soudcovské unie,
soudkyně Nejvyššího správního soudu České republiky

Magdalena sa vie vcítit’ a dokáže si získat’ dôveru. Dokázala každého z nás dostat’ za hranicu komfortu vo vyjadrení sa rozličnou formou. Jej osobnostnými prednost’ami sú vrelost’ a priamost’. Tréning sa nesústredil len na jednu oblast’, ale kombinoval text, hlas, pohyb, gestá, pohl‘ady, vnemy a pozorovanie.

Michal Borkovič
financial controller, firma Redbull

Pro mě jako trenéra obchodních dovedností byl trénink prezentací s Magdalenou velkou inspirací.Velmi se mi líbil její skutečný zájem o všechny účastníky. Trénink byl velmi energický, čistě praktický, což si chválili všichni jeho účastníci. Vše, co nám bylo sděleno, jsme si hned mohli vyzkoušet a prožít, součástí tréninku byla jak samotná prezentace, tak i hry na odstranění trémy, improvizace a nácvik na pozornost jak vůči sobě jako řečníkovi, tak i druhým.
Magdalena nám flexibilně podle našich individuálních potřeb doporučila postupy při řešení konkrétních situací a všichni účastníci odcházeli z tréninku vybaveni konkrétními poznatky do jejich práce. Moc děkuji za nevšední zážitek, který mě opravdu bavil a posunul mě zase o kousek dál.

Veronika Lauterbachová
Sales Trainer, firma Böhringer Ingelheim

PS: protože i Magdalena je jenom člověk, vyhrazuje si právo na změnu termínu ve výjimečných situacích:)

Teď je to jen na Vás – zde vyplňte přihlášku

„Dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má Odběratel právo využít mimosoudního řešení sporu s Dodavatelem u České obchodní inspekce (www.coi.cz)“.