Autorské čtení knihy Zakázané lásky

aneb nevěra vám "dá" víc než si myslíte

Autorské čtení knihy Zakázané lásky pod taktovkou Magdaleny VokáčovéMichaely Adámkové.

Jaro je darem, protože přináší příležitost znovu vpustit slunce do našich životů a také si posvítit na záležitosti, před kterými běžně unikáme. Proč se někteří lidé rozhodnou riskovat vše pro zakázané objetí? Co nás přiměje k tomu, abychom opustili závazky ve prospěch zapovězeného? Připravte se na neobyčejnou výpravu do světa touhy, vášně a zakázaných lásek už v pátek 19. dubna v Plzni.

Přijďte se inspirovat, zamyslet nad lidskou povahou a možná i získat nový pohled na svět kolem sebe. Diskuse a rozhovor s oběma autorkami slibuje fascinující ponoření do emocionálního labirintu, kterým je lidské srdce. Možná vás téma zaujme, protože podobnou situaci řešíte, anebo třeba proto, že jako odborník pracujete s lidskými vztahy. 

Termín, místo a podmínky přihlášky

Termín:
19. dubna 2024

Časy konání:
od 18:00
(vstup možný od 17:30)

Místo konání:
Multifunkční sál MO Plzeň
Husova 285/2301 00, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Cena:
250 Kč

Zakázané lásky

Jak se stane z motýlků v břiše slizká noční můra? Jak to, že se sen o lásce tak snadno promění v emoční masakr často několika lidí najednou?

Kniha pro kohokoliv, kdo nevěrou prošel či jí prochází, nebo kdo se s ní setkal ve své blízkosti. (Čili vlastně pro každého. Ale pššššt! Neříkejme to nahlas.)

Povídky vzniklé na základě reálné kasuistiky se v ní střídají s rozhovorovými částmi, v nichž novinářka Michaela Adámková rozebírá s autorkou problematiku trojúhelníkových vztahů, prevenci, spouštěče a dynamiku nevěry, možné scénáře a řešení. Kniha tak kombinuje čtivost milostného románu s osvětlujícím vhledem zkušeného vztahového kouče.